AT Serwis
Sp. z o.o.


Projektowanie - Wykonawstwo - Serwis - Pomiary

Telefon: 89 537 00 42, 695 176 089

AT Serwis Sp. z o.o. powstała na bazie wieloletniego doświadczenia udziałowców spółki uzyskanych w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej od 1997 roku. Całe zgromadzone doświadczenie oraz zasoby techniczno sprzętowe są w dyspozycji spółki. Niocenioną rolę mają tutaj pracownicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, certyfikaty, uprawnienia kwalifikacyjne. Nabyte doświadczenie pracowników pozwala na swobodne poruszanie się w sprawach związanych z teletechniką i instalacjami elektrycznymi. Umożliwia to zastosowanie ich własnych metod pracy pozwalających na szybkie i profesjonalne prowadzenie robót.

Usługi

Instalacje sieci komputerowych, instalacje elektryczne, oświetleniowe, pomiary elektryczne, stacje transformatorowe, telewizja przemysłowa CCTV, TV, domofony, systemy alarmowe, sygnalizacje przyzywowe, monitoring, agregaty , UPS, światłowody, telefonizacja, instalacje klimatyzacji, kompensacja mocy biernej, podłogi techniczne.


Zakres prac

Są to prace instalacji teletechnicznych szeroko rozumianych jako instalacje sygnalizacji np. instalacje alarmowe, kontroli dostępu, sygnalizacje stanów gazów medycznych czy instalacje transmisji danych np. komputerowe, telefoniczne oparte zarówno na okablowaniu miedzianym jak i światłowodowym. Wykonujemy również prace z zakresu budownictwa np. budowa serwerowni z zastosowaniem podłóg prądoprzewodzących i podłóg technicznych, klimatyzacje do serwerowni. Z racji zajmowania się problemami teletechnicznymi w naszym zakresie jest dobre przygotowanie do spraw związanych z zasilaniem urządzeń teletechnicznych, również z zastosowaniem rozwiązań gwarantujących bezprzerwowe działanie. Wykonujemy modernizacje stacji transformatorowych, ich naprawy, badania, regeneracje lub wymiany na nowe transformatory. Projektujemy i wykonujemy przyłącza do agregatów oraz instalujemy agregaty dużej mocy.


Copyright ©2015   AT Serwis Sp.z o.o.
Sząbruk, ul. Wodna 6  11-036 Gietrzwałd
Sąd Rejonowy w Olsztynie  KRS: 0000554124
NIP: 7393874282
Regon: 361292224
Kapitał zakładowy: 120000zł.
Copyright ©2015   AT Serwis Sp. z o.o.  Wykonanie i prowadzenie: Agata Rawłuszko